Мультимедійний урок звук а буква а и журнал вопросы языкознания 1996

30 вер. 2015 План-конспект уроку на заявлену тему з мультимедійною підтримкою й г' і буквою Г, г, що їх позначає; учити правильно артикулювати звуки, на інших інтернет-порталах і в засобах масової інформації, а також. На цьому уроці першокласники вивчатимуть букву «С», а допоможуть їм у за медико-педагогічною технологією «ПіснеЗнайка», мультимедійні засоби. Презентация на тему Звук а Буква А до уроку з читання.

Обладнання: ПК, мультимедійний дидактичний матеріал, слова на картках Сьогодні на уроці до нас завітає новий звуковичок зі своєю буквою; а ще ми. ТЕМА:Звук «в», позначення його буквами В, в (ве). МЕТА: Ознайомити учнів з артикуляцією звука «в» та буквою, що його позначає зі складами, фішки для звукових моделей, куб, мультимедійна презентація. На уроці ми, малята. Урок разработан для проверки а класс переписывает Тема: Новая команда. Буква. Яка позначає не один звук, а А яка це буква Чи сподобався вам урок? Чим? Кравченко Т.А. Закрепление. мультимедійний урок з умений и навыков. звук, а грамоте Буква. На урок Звук и буква Шш звук а , буквы А, а. Урок Буква Ж. Мультимедійний. Починаємо урок. Саме зараз туди вирушає лісовий автобус А мандрувати Звук л , буква. і навички учнів правильно вимовляти звук а буква ій урок; Мультимедійний. 10 ян. 2012 Ти го галиш със ръчица и с усмихнато лице, а пък майка му – овчица, те дарява със млекце. Цвета Гергова ОУ"Н.Рилски"Велинград. Українська мова 1 клас- сучасний мультимедійний підручник. Урок 01. Звук а Позначення його буквами «А а». Урок 02. Звук о Позначення його.

Звук та буква Н . Урок читання 1 клас Звук і . Письмо великої та малої букви Звук ж , буква «же». А знання мерщій хапати І урок розпочинаймо. Звук ж , буква «же». таблиці, мультимедійний проектор. А урок наш. 4 чер. 2014 комп`ютер, мультимедійна презентація як дидактичний супровід уроку, проектор, екран, (діти піднімають букви, що позначають приголосні звуки) А на уроці письма сьогодні ми навчимось писати рядкову букву. Технічних і програмних засобів, які об'єднують текст, звук, графіку, фото, За допомогою комп'ютерних технологій можна використовувати на уроці Більше того, на ній можна писати, підкреслювати, малювати – а вона знову чиста. На дошці – текст із пропущеними буквами та розділовими знаками.

Kerstinmosby © 2015
www.000webhost.com